Երկարացված օրվա աշխատակարգ 02․03-06․03

Երկուշաբթի 02.03.2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-15:40  հեքիաթասություն

15։40-16։15 պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 03․03․2020

13:35-15։00  օրիգամի — թղթե արվեստ
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15  թափառոմներ, բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի  04․03․2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  ուսուցողական ֆիլմի դիտում
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի  05․03․2020

13:35-14։00  հեքիաթասություն
14։00-15։00  պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  աշխատում ենք գունավոր թղթերով
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ  06.03․2020

13:35-15:00  ինքնակրթույան ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  այլընտրանքային նկարչություն
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 24․02-28․02

Երկուշաբթի 24.02.2020

13:35-14։30  ինքնակրթության ժամ
14։30-15։00  հեքիաթասություն
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  ջրաներկով աշխատանք
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 25․02․2020

13:35-15։00  ստեղծագործական ժամ
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15  խաղ մեր ձեռքերով
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի 26․02․2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  բակային խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի 27․02․2020

13:35-15։00  ստեղծագործական ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  զարգացնող խաղ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ 28.02․2020

13:35-14:30  խնամում ենք դասարանի ծաղիկները, մաքրում և ջրում
14:30:15:00 աշխատանք պլաստիլինով
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  ինքնաշեն խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ17.02-21.02

Երկուշաբթի 17.02.2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-15:40  հեքիաթասություն
15։40-16։15 պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 18․02․2020

13:35-15։00 օրիգամի — թղթե արվեստ
15։00-15։30 ճաշ
15։30-16։15 թափառումներ, բակային աշխատանքներ
16:15-16։30 միջավայրի խնամք
16։30-17։00 տուն ճանապարհում

Չորեքշաբթի 19.02․2020

13:35-15։00 ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30 ճաշ
15:30-16:15 տեխնոլոգիական աշխատանք
16:15-16։30 միջավայրի խնամք
16։30-17։00 տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի 20.02․2020

13:35-14։00 հեքիաթասություն
14։00-15։00 պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
15:00-15:30 ճաշ
15:30-16:15 նախագծային աշխատանք
16:15-16։30 միջավայրի խնամք
16։30-17։00 տուն ճանապարհում

Ուրբաթ 21.02․2020

13:35-15:00 ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30 ճաշ
15:30-16:15 նախագծային աշխատանք
16:15-16։30 միջավայրի խնամք
16։30-17։00 տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 10․02-14․02

Երկուշաբթի 10.02.2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-15:40  հեքիաթասություն

15։40-16։15 պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 11․02․2020

13:35-15։00  օրիգամի — թղթե արվեստ
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15  ուսուցողական ֆիլմի դիտում
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի  12․02․2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  թափառոմներ, բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի  13․02․2020

13:35-14։00  հեքիաթասություն
14։00-15։00  պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  աշխատում ենք գունավոր թղթերով
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ  14.02․2020

13:35-15:00  ինքնակրթույան ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  այլընտրանքային նկարչություն
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 03․02-07․02

Երկուշաբթի 03.02.2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  տեխնոլոգիական աշխատանք
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 04․02․2020

13:35-15։00  ուսուցողական ֆիլմի դիտում, քննարկում
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15  բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի  05․02․2020

13:35-15։00  ինքնակրթության ժամ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  զարգացնող խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի  06․02․2020

13:35-14։00  հեքիաթասություն
14։00-15։00  պատկերում ենք օրվա հեքիաթը
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  ուսուցողական ֆիլմի դիտում
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ  07.02․2020

13:35-15:00  օրիգամի։ թղթե արվեստ   
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  այլընտրանքային նկարչություն
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 29․01-01․02

Չորեքշաբթի 29.01.2020

13:35-15։00 ազգային խաղեր
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15 տեխնոլոգիական հմտությունների զարգացում
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի 30․01․2020

13:35-15։00 բնագիտական փորձ։Գունավոր վարդեր
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15 մարզական խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Ուրբաթ  31․01․2020

13:35-15։00  Գրիմ եղբայրներ։Բրեմենյան երաժիշտներ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15 թափառումներ։ Բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 20․01-24․01

Երկուշաբթի 20.01.2020

13:35-15։00 ուսուցողական մուլտֆիլմեր
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15 տեխնոլոգիական աշխատանք
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 21․01․2020

13:35-15։00 ազգային խաղեր
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15 թափառումներ։ բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի  22․01․2020

13:35-15։00   բնագիտա-տեխնիկական փորձ։ բյուրեղներ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15 Մարզական խաղեր: Համագործակցային նախագիծ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի  23․01․2020

13:35-15:00  մարզական խաղեր
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  հեքիաթասություն, քննարկում, վերլուծություն
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ  24.01․2020

13:35-15:00  սովորող-սովորեցնող նախագիծ
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15 թափառումներ։ բակային աշխատանքներ
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երկարացված օրվա աշխատակարգ 13․01-17․01

Երկուշաբթի 13.01.2020

13:35-15։00 բնագիտա-տեխնիկական փորձեր
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  զարգացնող խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի 14․01․2020

13:35-15։00  Նկարչության այլընտրանքային միջոց. Սովորող-սովորեցնող նախագիծ
15։00-15։30  ճաշ
15։30-16։15 հեքիաասություն, վերլուծում, քննարկում
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում 

Չորեքշաբթի  15․01․2020

13:35-15։00   ուսուցողական մուլտֆիլմերի դիտում
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  աշխատանք պլաստիլինով
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Հինգշաբթի  16․01․2020

13:35-15:00  տեխնոլոգիական հմտությունների զարգացում
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  մարզական խաղեր
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Ուրբաթ  17.01․2020

13:35-15:00  ուսուցողական մուլտֆիլմերի դիտում
15:00-15:30  ճաշ
15:30-16:15  աշխատանք գունավոր մատիտներով
16:15-16։30  միջավայրի խնամք
16։30-17։00  տուն ճանապարհում

Դեկտեմբերի 23-27 անհատական աշխատաժամանակ

Երկուշաբթի 23․12․2019

Երեքշաբթի 24․12․2019

Չորեքշաբթի 25․12․2019

  • 09։00-09։30 ընդհանուր պարապմունք
  • 09։30-11։00 աշխատանք դպրոցում (աշխատանք մենթոր ուսուցչի հետ)
  • 10․15-11․00՝ պատրաստություն ուրբաթ համերգին․ պատասխանատու Սյուզի Մարգարյան
  • 11․00-12․00՝ հաշվետվությունների ներկայացում․ մայր դպրոց
  • 12։00-12։30՝ ընդմիջում 
  • 12․30-14․00՝ մանկավարժական աշխատողների հանդիպումներ նախագծային խմբերով

Հինգշաբթի 26․12․2019