Շաբաթվա աշխատակարգ 16.05-20.05

Դասվարներ՝ Մարինե ՄանուկյանԳոհար Սմբատյան
Սովորողների ցուցակը
Երթուղիների ուղեցույցը
Ճաշացանկը

Երկուշաբթի — 16.05

13:35-14:30 Այլընտրանքային նկարչություն
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 «Շունն ու Կատուն» ներկայացման նախապատրաստական աշխատանքներ
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 17.05

13:35-14:30 Ընթերցանության ժամ
14:30-15:00 — Միջավայրի խնամք
15:00- 15:30 Ճաշ
15:30-16:00 «Շունն ու Կատուն» ներկայացման նախապատրաստական աշխատանքներ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 18.05

13:35-14:30 Տեխնոլոգիական աշխատանք
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 «Պատրաստում ենք ծաղիկներ» Տեխնոլոգիական աշխատանք
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 19.05

13:35-14:30 Ուսուցողական ֆիլմերի դիտում
14:30-15:00 — Միջավայրի խնամք
15:00- 15:30 Ճաշ
15:30-16:00 «Շունն ու Կատուն» ներկայացման նախապատրաստական աշխատանքներ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 20.05

13:35-14:30 «Զարգացնող խաղեր»
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-15:30 Ընթերցանության ժամ
15:30-16:00 «Շունն ու Կատուն» ներկայացման նախապատրաստական աշխատանքներ
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Շաբաթվա աշխատակարգ 02.05-06.05

Դասվարներ՝ Մարինե ՄանուկյանԳոհար Սմբատյան
Սովորողների ցուցակը
Երթուղիների ուղեցույցը
Ճաշացանկը

Երկուշաբթի — 02.05

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Տեխնոլոգիական աշխատանք
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 03.05

13:35-14:00 Միջավայրի խնամք
14:00-14:30 Ստեղծագործական ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Ընթերցանության ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 04.05

13:35-14:00 «Զարգացնող խաղեր»
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 «Պատրաստում ենք ծաղիկներ» Տեխնոլոգիական աշխատանք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 05.05

13:35-14:30 Ստեղծագործական ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Ուսուցողական տեսանյութերի դիտում
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 06.05

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ 
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 «Զարգացնող խաղեր»
16:00-16:30 Սովորող-սովորեցնող նախագիծ. Սովորում ենք ազգային երգ ու պար
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Մանկավարժական գարնանային բաց ճամբար. Աշխատակարգ

Մարտի 21 Երկուշաբթի

9:00 — 12:00՝ պարտեզապուրակային աշխատանք Հարավային դպրոցում
12:00 — 12:30՝ ընդմիջում. Հարավային դպրոց
12:45 — 13:00՝ ընդհանուր պարապմունք մարմարյա սրահում.
13:00 — 14:45՝ անհատական աշխատանք. թատերական ներկայացումների սցենարների խմբագրման աշխատանքներ. Մայր դպրոց

Մարտի 22 Երեքշաբթի

9:00 — 12:00՝ պարտեզապուրակային աշխատանք Հարավային դպրոցում
12:00 — 12:30՝ ընդմիջում. Հարավային դպրոց
12:45 — 13:00՝ ընդհանուր պարապմունք մարմարյա սրահում.
13:00 — 13:45 անհատական աշխատանք. թատերական ներկայացումների սցենարների խմբագրման աշխատանքներ
13:45 — 14:45՝ մարզական ակումբ. Հրաձգություն

Մարտի 23 Չորեքշաբթի

9:00 — 12:00՝ պարտեզապուրակային աշխատանք Հարավային դպրոցում
12:00 — 12:30՝ ընդմիջում. Հարավային դպրոց
12:45 — 13:00՝ ընդհանուր պարապմունք մարմարյա սրահում.
13:00 — 14:45՝ անհատական աշխատանք. թատերական ներկայացումների սցենարների խմբագրման աշխատանքներ. Մայր դպրոց

Մարտի 24 Հինգշաբթի

9:00 — 12:00՝ պարտեզապուրակային աշխատանք Հարավային դպրոցում
12:00 — 12:30՝ ընդմիջում. Հարավային դպրոց
12:45 — 13:00՝ ընդհանուր պարապմունք մարմարյա սրահում.
13:00 — 13:45 անհատական աշխատանք. թատերական ներկայացումների սցենարների խմբագրման աշխատանքներ
13:45 — 14:45՝ մարզական ակումբ. Սուսերամարտ

Մարտի 25 Ուրբաթ

9:00 — 12:00՝ պարտեզապուրակային աշխատանք Հարավային դպրոցում
12:00 — 12:30՝ ընդմիջում. Հարավային դպրոց
12:45 — 13:00՝ ընդհանուր պարապմունք մարմարյա սրահում.
13:00 — 14:45՝ անհատական աշխատանք. թատերական ներկայացումների սցենարների խմբագրման աշխատանքներ. Մայր դպրոց

Շաբաթվա աշխատակարգ 14.03-18.03

Դասվարներ՝ Մարինե ՄանուկյանԳոհար Սմբատյան
Սովորողների ցուցակը
Երթուղիների ուղեցույցը
Ճաշացանկը

Երկուշաբթի — 14.03

13:35-14:30 «Թաթիկանկարչություն» Տեխնոլոգիական աշխատանք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Ինքնակրթության ժամ
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 15.03

13:35-14:00 Միջավայրի խնամք
14:00-14:30 Ստեղծագործական ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Ընթերցանության ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 16.03

13:35-14:00 «Զարգացնող խաղեր»
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 «Պատրաստում ենք ծաղիկներ» Տեխնոլոգիական աշխատանք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 17.03

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Ուսուցողական տեսանյութերի դիտում
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 18.03

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ 
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 «Զարգացնող խաղեր»
16:00-16:30 Սովորող-սովորեցնող նախագիծ. Սովորում ենք ազգային երգ ու պար
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Շաբաթվա աշխատակարգ 07.03-11.03

Դասվարներ՝ Մարինե ՄանուկյանԳոհար Սմբատյան
Սովորողների ցուցակը
Երթուղիների ուղեցույցը
Ճաշացանկը

Երկուշաբթի — 07.03

13:35-14:30 Պատրաստում ենք բացիկներ Մարտի 8ին ընդառաջ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 08.03

Ոչ աշխատանքային օր

Չորեքշաբթի — 09.03

13:35-14:00 «Զարգացնող խաղեր»
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Ստեղծագործական ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 10.03

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Բեմադրում ենք  «Գնդլիկ բոքոնիկը» հեքիաթը
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 11.03

13:35-14:00 Ընթերցանության ժամ
14:00-14:30 Սովորող-սովորեցնող նախագիծ. Սովորում ենք ազգային երգ ու պար
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00«Զարգացնող խաղեր»
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Շաբաթվա աշխատակարգ 28.02-04.03

Դասվարներ՝ Մարինե ՄանուկյանԳոհար Սմբատյան
Սովորողների ցուցակը
Երթուղիների ուղեցույցը
Ճաշացանկը

Երկուշաբթի — 28.02

13:35-14:00 Զարգացնող խաղեր
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Ինքնակրթության ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 01.03

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15։00 Ճաշ
15:00-16:00 Սովորող-սովորեցնող նախագիծ. Սովորում ենք ազգային երգ ու պար
16:00-16:30 Ստեղծագործական ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 02.03

13:35-14:00 Միջավայրի խնամք
14:00-14:30 Ազգային խաղեր
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Ինքնակրթության ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 03.03

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Թաթիկախաղ
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 04.03

13:35-14:00 Զարգացնող խաղեր
14:00-14:30 Սովորող-սովորեցնող նախագիծ. Սովորում ենք ազգային երգ ու պար
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Միջավայրի խնամք
16:00-16:30 Մուլտֆիլմի դիտում
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Շաբաթվա աշխատակարգ 14.02-18.02

Երկուշաբթի — 14.02

13:35-14:00Իինքնակրթության ժամ
14:00-14:30 Միջավայրի խնամք
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 «Բարեկենդանը» տիկնիկային ներկայացում նախապատրաստական աշխատանքներ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 15.02

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15։00 Ճաշ
15:00-16:00 «Բարեկենդանը» տիկնիկային ներկայացում նախապատրաստական աշխատանքներ
16:00-16:30 Զարգացնող խաղեր
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 16.02

13:35-14:00 Միջավայրի խնամք
14:00-14:30 Բակային խաղեր
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:30 Տեխնոլոգիական աշխատանք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հինգշաբթի — 17.02

13:35-14:30 Ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 «Բարեկենդանը» տիկնիկային ներկայացում նախապատրաստական աշխատանքներ
16:00-16:30 Միջավայրի խնամք
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 18.02

13:35-14:00 Միջավայրի խնամք
14:00-14:30 Ստեղծագործական ժամ
14:30-15:00 Ճաշ
15:00-16:00 Ինքնակրթության ժամ
16:00-16:30 Մուլտֆիլմի դիտում
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Շաբաթվա աշխատակարգ 7.02-11.02

Երկուշաբթի — 7.02

13:35-14:00 միջավայրի խնամք
14:00-14:30 ինքնակրթության ժամ
14:30-15:00 ճաշ
15:00-16:30 զարգացնող խողեր
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Երեքշաբթի — 8.02

13:35-14:00 ինքնակրթության ժամ
14:00-14:30 մուլտֆիլմի դիտում
14:30-15։00 ճաշ
15:00-16:30 հեքիաթի ընթերցում
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Չորեքշաբթի — 9.02

13:35-14:00 միջավայրի խնամք
14:00-14:30 բակային խաղեր
14:30-15:00 ճաշ
15:00-16:30 ինքնակրթության ժամ
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Հհինգշաբթի — 10.02

13:35-14:00 ինքնակրթության ժամ
14:00-14:30 տեխնոլոգիական աշխատանք
14:30-15:00 ճաշ
15:00-16:30 զարգացնող խաղեր
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուրբաթ — 11.02

13:35-14:00 միջավայրի խնամք
14:00-14:30 ստեղծագործական ժամ
14:30-15:00 ճաշ
15:00-16:30 զարգացնող խաղեր
16:30-17:00 Սովորողների ճանապարհում երթուղայիններով

Ուսումնական երկրորդ շրջան. Աշխատաժամանակ

Հունվարի 3-7 Միջավայրի բարելավման աշխատանքներ

Հունվարի 10-14

Երկուշաբթի — 10.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 11.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 12.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 13.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 14.01

9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
11:55 — 12:35 — Բլոգային աշխատանքներ
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Նախագծային աշխատանքներ
15.15-16:30 — Մեդիաուրբաթ

Հունվարի 17-21

Երկուշաբթի — 17.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 18.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 19.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 20.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 21.01

9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
11:55 — 12:35 — Բլոգային աշխատանքներ
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Նախագծային աշխատանքներ
15.15-16:30 — Մեդիաուրբաթ

Հունվարի 24-28

Երկուշաբթի — 24.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 25.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 26.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Միջին դպրոցի սվորողների ներկայացման դիտում
11:55 — 12:35 — Միջին դպրոցի սվորողների ներկայացման դիտում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 27.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 28.01

Ղափամայի ծես