Ուսումնական երկրորդ շրջան. Աշխատաժամանակ

Հունվարի 3-7 Միջավայրի բարելավման աշխատանքներ

Հունվարի 10-14

Երկուշաբթի — 10.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 11.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 12.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 13.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 14.01

9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
11:55 — 12:35 — Բլոգային աշխատանքներ
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Նախագծային աշխատանքներ
15.15-16:30 — Մեդիաուրբաթ

Հունվարի 17-21

Երկուշաբթի — 17.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 18.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 19.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 20.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 21.01

9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
11:55 — 12:35 — Բլոգային աշխատանքներ
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Նախագծային աշխատանքներ
15.15-16:30 — Մեդիաուրբաթ

Հունվարի 24-28

Երկուշաբթի — 24.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Նախագծային աշխատանք
11:55 — 12:35 — Նախագծային աշխատանք
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Հյուսիսային դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Երեքշաբթի — 25.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Հարավային դպրոցում
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Չորեքշաբթի 26.01
08.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
10.10-10.55 — Ճամբարային գործունեություն Արևելյան դպրոցում
11:05 — 11:50 — Միջին դպրոցի սվորողների ներկայացման դիտում
11:55 — 12:35 — Միջին դպրոցի սվորողների ներկայացման դիտում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Թիվի նախագծերի համակարգում, նախապարաստում, նկարահանում
13.40-14.20 — Բլոգային աշխատանքներ
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Հինգշաբթի — 27.01
8.30-09.00 — Սովորողների դիմավորում երթուղայինների կայանատեղում
9.00-9.15 — Ընդհանուր պարապմունք
9.20-10.05 — Նախագծային աշխատանք
10.10-10.55 — Նախագծային աշխատանք
11:05 — 11:50 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
11:55 — 12:35 — Ճամբարային գործունեություն  Միջին դպրոցում
12.35-12.55 — Ընդմիջում
12.55-13.35 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
13.40-14.20 — Ճամբարային գործունեություն Արևմտյան դպրոցում
14.25-15.05 — Աշխատանք սովորողների հետ  (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)
15.15-16:30 — Աշխատանք սովորողների հետ (թարգմանչական, ձայնագրման և մանտաժային աշխատանքներ)

Ուրբաթ 28.01

Ղափամայի ծես